KONST / Litografier / Färglitografi 12815329
nr 1281 5329
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, numrerad 1487/1500, ca 52x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 18:39:40
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd